АТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів» уже третій рік обігріває виробничі, адміністративні та інші приміщення.

 

ПАТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів» уже третій рік обігріває свої виробничі, адміністративні та інші приміщення твердим біопаливом, яке згорає в казанах його власного виробництва.

За словами директора ПАТ «Кіровоградський завод дозуючих автоматів» Євгенія Ткачова, навіть при менших цінах на природний газ опалювати підприємство пелетами було втричі дешевше, зараз – це ще вигідніше. Відмовившись від газового господарства, завод забув про втрати на теплотрасах, яких просто немає, та тривоги з приводу поставок блакитного палива – підприємство має тижневий запас пелет або трісок. На додачу, твердопаливні казани автоматизовані і зручні у експлуатації.

З 2014 року на підприємстві почали серійно виготовляти опалювальний водогрійний побутовий казан на 12 кВт, який може забезпечити теплом будівлю площею до 120 кв. м. Автономний казан з ручним завантаженням сировини й вивантаженням попелу не потребує електроживлення і працює на вугіллі, дровах, трісках, іншій твердій біосировині. Його коефіцієнт корисної дії – 85%.

http://www.vechirka.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>